Każdy na jakąś historię. Moja zaczęła się kiedy mając 24 lata, na warsztatach w Grecji zobaczyłam na sali trenera i miałam myśl „Chcę tak samo”. Tak samo towarzyszyć innym w odkryciach, refleksjach, przemianach, wglądach, radościach i smutkach.
Od blisko 17 lat ma to dla mnie głęboki sens. Wspieram budowanie relacji (z sobą i innymi) opartych na życzliwości, szacunku, współczuciu. Poszerzamy wspólnie strefę świadomego wyboru, zapraszamy do naszego życia więcej zrozumienia, radości, spokoju i satysfakcji.

Jestem nauczycielką samowspółczucia certyfikowaną w programie Uważne Samowspółczucie (Mindful Self – Comapssion) przez Center for Mindful Self-Compassion w USA, San Diego), trenerką komunikacji, certyfikowaną mediatorką (wg podejścia NVC – Porozumienie Bez Przemocy), certyfikowaną  coachką w podejściu zen coachingu (łączy mindfulness, NVC i podejście Focusingu). Praktykuję medytację mindfulness od dekady. 
Około 11 lat temu pojawiło się w moim doświadczeniu Mindfulness (Uważność), a potem Compassion (podejście współczucia, w tym self-compassion – współczucia dla siebie samej). Regularne pogłębianie wiedzy oraz praktyka indywidualna przeprowadziły mnie przez niełatwą przygodę jaką jest eksplorowanie tematu budowania relacji przede wszystkim z samą sobą, przyglądaniu się swojej relacji z cierpieniem oraz budowaniu wewnętrznej siły i odwagi. Trwa ta przygoda do dziś.
Na sali szkoleniowej i pracy indywidualnej spędziłam blisko 5000  godzin. Zaczynałam od pracy z korporacjami, moimi klientami byli m.in: Renault Polska, Citi Handlowy, Philips Polska, Heidelberg, PEKAO S.A., PKO BP, Deutsche Bank, Nutricia Polska, Kuehne + Nagel, Komisja Europejska, Volkswagen, Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej, Selena S.A, Sente, Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Prowadziłam  także zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Bankowej z obszaru komunikacji i budowania relacji w procesie coachingowym.
17 lat temu przeprowadziłam swój pierwszy warsztat z komunikacji, która wspiera porozumienie, relacje, koncentrację na „my” zamiast tylko „ja”, jasną, przejrzystą informację zwrotną, odpowiedzialność osobistą i zaufanie. Przez wiele lat pracowałam głównie z organizacjami, wspierając całe zespoły. Wraz ze zgłębianiem tematu porozumiewania się, 9 lat temu trafiłam na doktora psychologii Marshalla Rosenberga i jego metodę komunikacji – Porozumienie Bez Przemocy, która dla wielu osób, także dla mnie po głębszym poznaniu i stosowaniu, staje się nie tylko metodą, ale i sposobem myślenia o ludziach i relacjach.
 


Co mogę Ci zaoferować?

Pierwszy obszar:

Tworzę przestrzeń i takie warunki w trakcie warsztatów lub spotkań indywidualnych, które pomagają w odkrywaniu nowej jakości relacji z samą/ym sobą – pełnej życzliwości, akceptacji, godności i współczucia.

Takie podejścia wzmacnia wewnętrzną siłę, poczucie wartości i daje więcej jasności, radości i lekkości w życiu. W ten sposób zaczynamy od siebie.

Zapraszam cię jeśli:

 • zmagasz się z wewnętrznym krytykiem,
 • masz konflikty wewnętrzne, które trudno ci rozwiązać,
 • trudno ci z pojawiającymi się emocjami takimi jak wstyd, złość, irytacja, poczucie winy,
 • czujesz się gorsza/y od innych lub lepsza/y od innych,
 • trudno ci się podnieść po porażce,
 • straciłaś kontakt z sobą, nie wiesz o co ci chodzi, co jest dla ciebie ważne, jesteś pogubiona/y.

Drugi obszar:

Prowadzę konsultacje, mediacje (par i grupowe) i warsztaty wspierające budowanie porozumienia i komunikację między bliskimi osobami, w rodzinach, w zespołach, organizacjach.

Pomagam usłyszeć siebie nawzajem, odkrywać kluczowe potrzeby i dbać o rozwiązania, które służą wszystkim stronom.

Zapraszam cię jeśli:

 • chcesz inaczej reagować w sytuacjach konfliktowych,
 • lepiej radzić sobie z emocjami podczas rozmów,
 • lepiej rozumieć siebie i drugą stronę,
 • wymyślać bardziej kreatywne rozwiązania,
 • chcesz widzieć w swoich relacjach więcej szacunku i serdeczności,
 • potrzebujesz wsparcia, żeby się dogadać, bo wszystkie sposoby się wyczerpały,
 • chcesz mówić otwarcie, co jest dla Ciebie istotne.

Prywatnie jestem mamą 9 latka, joga i taniec to coś, co moje ciało lubi najbardziej, lubię czasami ugotować i zawsze podróżować.